четвер, 24 грудня 2020 р.

 Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Але з особливим нетерпінням всі чекають Нового Року. Бо саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити у казку, загадуємо бажання. А ще чекаємо подарунків, веселого настрою, а головне - дива.

І сьогодні на Новорічному святі у 4 класі діти поринули у казку. Писали лист Діду Морозу, щоб їхні бажання здійснились і вони отримали бажані подарунки.

На святі співали пісні, танцювали, виготовляли поробки, брали участь у різних конкурсах. Наприкінці свята всі учні отримали смачні солодкі подарунки, задоволення та новорічний настрій.






















вівторок, 1 грудня 2020 р.

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Для учнів 4 класу була проведена бесіда "Сніду Ні! Ми за життя!", переглянуто відео матеріали. Діти ознайомились із сучасним станом проблеми Віл/СНІД у світі та Україні. Сформували розуміння того,що тільки здоровий спосіб життя,їх поведінка та вчинки є характером запобігання ризику. 
Наприкінці бесіди учні виготовили браслети "Скажі Ні! Ми за життя!"













 До Дня пам'яті жертв Голодомору для учнів 4 класу було проведено виходні заходи. Серед них - перегляд документальних фільмів, виховна голина.А також відбулася акція вшанування пам'яті жертв Голодомору ''Незабудка пам'яті'', до якої учні готувалися заздалегідь. Кожен учень виготовив незабудку. Яку потім прикріпили на панно України. 











28 листопада ввечері школярі разом з батьками запалили на підвіконниках своїх домівок свічки пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. в Україні.

вівторок, 28 квітня 2020 р.


Телеуроки стануть доступними для учнів початкової школи

28 квітня Всеукраїнська школа онлайн розпочинає трансляцію уроків для школярів 1-4 класів. Уроки транслюватимуться на YouTube каналі МОН та ще 4-х телеканалах.
Програма розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва.
За словами в.о. міністра освіти і науки Любомири Мандзій, кожен урок триватиме 15 хвилин, що є оптимальним для занять дітей цієї вікової категорії у форматі теле- та онлайн-лекцій.
«Загалом для дітей початкової школи найкращим є безпосередній контакт і навчання зі своїм вчителем, тому ми не планували робити онлайн-уроки для дітей цього віку. Однак багато батьків та педагогів звертаються до нас із проханням організувати уроки і для початкової школи», – розповіла Мандзій.
Вона підкреслила, що саме через це організатори й вирішили додати до Всеукраїнської школи онлайн наймолодшу ланку.
«Основна мета проєкту – допомогти дітям початкової школи, які не мають сучасних девайсів, засобів зв’язку (підключення до інтернету), підтримки дорослих,  вчитися дистанційно. З огляду на кількість звернень щодо організації навчального процесу для наймолодших, зробити це було нашим обов’язком», – додає Генеральний директор Директорату внутрішньої та гуманітарної політики Офісу Президента України Вероніка Селега.
Окрім онлайн-версії уроків на YouTube, заняття можна буде дивитися також на телеканалах:
  • 1 клас – Піксель;
  • 2 клас – UA:Перший;
  • 3 клас – UA:Культура;
  • 4 клас – ПлюсПлюс.
Уроки транслюватимуться у вівторок та четвер з 09:00 до 10:00.


http://osvita.ua/school/73284/?fbclid=IwAR1a4u-8qQBAYkfqz7R3r6jPZ95tokTjyUsroY3lDM6v9zU-nZX9-6VxcTQ
Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 22 квітня 2020 року. Всі заклади освіти продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання.
“Карантин продовжено, а це означає, що ми маємо бути готові до завершення навчального року дистанційно. МОН надало роз’яснення для всіх закладів освіти та публікує рекомендації на офіційних ресурсах”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій. 
МОН вже опублікувало рекомендації щодо завершення навчального року та оцінювання. Так, в умовах використання технологій дистанційного навчання педради шкіл мають самостійно визначати особливості організації освітнього процесу і завершення навчального року.  

https://mon.gov.ua/ua/news/karantin-prodovzheno-do-11-travnya






неділя, 29 березня 2020 р.

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 25 березня 2020 року.
Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.
Докладніше: bit.ly/2wBaTmi

субота, 21 березня 2020 р.

ПРОФІЛАКТИЧНІ ЗАХОДИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ У ЗВ’ЯЗКУ З ПОШИРЕННЯМ КОРОНАВІРУСУ

Заходи профілактики під час карантину, пов’язаного із поширенням
вірусної інфекції
  • Джерело вірусу – людина і лише людина. Чим менше контактів з людьми, тим менше шансів захворіти. Уникайте місць масового скупчення людей. Намагайтеся якнайменше перебувати поряд із людьми, які хворіють на застуду, мають нежить або кашель. Якщо захворіли ви, то тримайте дистанцію поруч з іншими, щоб вберегти їх від хвороби.
  • Захворіли – лишайтеся вдома.  Грип швидко передається іншим, тож ваше перебування в людних місцях сприятиме поширенню інфекції.
  • Прикривайте ніс та рот. Під час кашлю та чхання грип розповсюджується особливо швидко. Прикрийте серветкою органи дихання – це знизить ймовірність передачі інфекції іншим.
  • Мийте руки. Руки хворого – джерело вірусу не менш значуще, ніж рот і ніс. Мийте руки часто, ретельно, постійно носіть із собою вологі дезінфікуючі гігієнічні серветки.
  • Намагайтеся не торкатися обличчя. Очі, рот та ніс для мікробів, як вхідні двері. На руках дуже багато мікробів та торкаючись ними обличчя ви збільшуєте їх ні шанси потрапити в організм.
  • Привчіть себе до корисних звичок. Ретельно очистіть та продезінфікуйте поверхню, до якої часто торкаєтеся вдома, на роботі або в навчальних закладах. Це особливо важливо, якщо в приміщенні перебуває хворий.
  • Провітрюйте та дезинфікуйте приміщення та поверхні, до яких часто торкаєтеся вдома, на роботі або в навчальних закладах.
  • Стежте за достатньою кількістю сну, будьте фізично активними, уникайте стресу, пийте багато води та харчуйтеся поживною їжею.
  • Гуляти на свіжому повітрі можна скільки завгодно, тримаючи відстань від інших людей. Підчепити вірус під час прогулянки практично нереально.

Пам’ятка щодо поведінки під час загрози поширення короновірусної інфекції

Що таке новий коронавірус?
Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому.
Новий штам коронавірусу може викликати тяжку форму пневмонії. Перебіг хвороби залежить від імунітету людини. Більшість людей, які померли внаслідок зараження вірусом, мали проблеми зі здоров’ям. Серед померлих багато людей літнього віку з хронічними захворюваннями.
Діапазон вираженості симптомів: деякі люди мають легкі симптоми, інші — тяжко хворіють. Це ускладнює встановлення справжньої кількості заражених та швидкості передачі вірусу від людини до людини.
Найпоширеніши симптомами є головний біль, кашель, лихоманка та утруднення дихання, в деяких випадках – діарея або кон’юнктивіт. Інкубаційний період триває від 2 днів до 2 тижнів.

Як довго вірус живе на поверхнях?
За попередньою інформацією вірус може виживати на поверхнях лише протягом декількох годин. Прості дезінфікуючі засоби можуть вбити вірус, унеможливлюючи зараження людей.

Як захиститись від нового коронавірусу?
Щоб зробити себе менш вразливим до вірусів завжди дотримуйтесь рекомендацій:
  • мийте руки;
  • уникайте близьких контактів з хворими;
  • збалансовано харчуйтеся;
  • пийте достатньо рідини;
  • провітрюйте та зволожуйте приміщення;
  • ведіть здоровий спосіб життя;
  • подбайте про достатню кількість сну;
  • не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

Поширені фейки
Багато компаній пропонують товари, медичні препарати, БАДи чи навіть вакцини, що мають вас захистити від нового вірусу. Проте наразі специфічного лікування та вакцини від уханського коронавірусу не існує. Не захищають від коронавірусу 2019-nCoV:
  • Захисні маски. Маски варто одягати людям, що вже захворіли, для зниження ризику зараження інших в закритих приміщеннях. На вулиці маски неефективні. Також маски вдягають лікарі під час операцій.
  • БАДи та гомеопатія. Ефективність цих препаратів не доведена, тому вони не здатні захистити від нового коронавірусу.
  • Імуномодулятори. Такі лікарські засоби може призначити лише лікар.
  • Цибуля, часник, алкоголь та інші засоби «народної медицини». Не має жодного наукового обґрунтування ефективності цих засобів. Алкоголь навпаки пригнічує імунну систему і послаблює організм, ускладнюючи процес боротьби з вірусом.

Де можна знайти актуальну та достовірну інформацію про новий коронавірус?
Для отримання достовірної інформації радимо обирати лише офіційні джерела. Актуальна інформація про поширення коронавірус 2019-nCoV у світі, поради та профілактичні заходи:
Увага!!!
В зв'язку з введенням карантину з 12 березня по 3 квітня школи переведено на дистанційне навчання.